Apie mus |Kontaktai |DUK |Klauskite Kėdainių miškas - DUK Kėdainių miškas - DUK Kėdainių miškas - DUK

UAB “Kėdainių miškas”

Birutės g. 8, Kėdainiai, LT-57175
Tel. 8 687 23139
El. paštas info@kedainiumiskas.lt
Tinklalapis www.kedainiumiskas.lt 

Pirmadienis-Ket 08.00-17.00
Penktadienis 08.00-15.00.

 

keleivių vežimas, siuntų gyvūnų vežimas keleivių vežimas iš/į Lietuvą Lenkiją Vokietiją Belgiją Prancūziją Ispaniją Angliją, keleivių vežimas, siuntų gyvūnų vežimas keleivių vežimas iš/į Lietuvą Lenkiją Vokietiją Belgiją Prancūziją Ispaniją Angliją keleivių vežimas, siuntų gyvūnų vežimas keleivių vežimas iš/į Lietuvą Lenkiją Vokietiją Belgiją Prancūziją Ispaniją Angliją, keleivių vežimas, siuntų gyvūnų vežimas keleivių vežimas iš/į Lietuvą Lenkiją Vokietiją Belgiją Prancūziją Ispaniją Angliją keleivių vežimas, siuntų gyvūnų vežimas keleivių vežimas iš/į Lietuvą Lenkiją Vokietiją Belgiją Prancūziją Ispaniją Angliją, keleivių vežimas, siuntų gyvūnų vežimas keleivių vežimas iš/į Lietuvą Lenkiją Vokietiją Belgiją Prancūziją Ispaniją Angliją
 
DUK
Žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku

ano žemės sklypas (daugiau negu 1 ha, mažiau palanki ūkininkauti) yra tarp kitų sklypų, vienas sklypo galas ribojasi su mišku. Ar galėčiau gauti leidimą savo sklypą apsodinti mišku? Kur pirmiausia kreiptis?

Atsakymas:
Galėtumėte gauti leidimą , tik pirmiausia reikia kreiptis leidimo miškui apsodinti į rajono žemėtvarkos skyrių.Tada reikalingas miško įveisimo projektas. Jį gali padaryti mūsų specialistai , kreiptis pagal nurodytus kontaktus.

medziu kirtimas

Ar savo zemei prie namu galima pjauti uosius?

Atsakymas:
Jeigu Jūsų žemė miesto teritorijoje, kreipkitės į rajono savivaldybę. Jeigu kaimo teritorijoje- kreipkitės į rajono aplinkosaugos specialistus.

Ismokos

sveiki, norejao palklausti, kaip yra su misko sodinimo ismokom, zinau kad valstybe moka 15 metu uz zemes pavertima misku, o europos sajungos parama ismokama vina karta ar mokama keleta metu?Ar galit parasyti kiek laiko kiekviena is ismoku yra mokama. aciu

Atsakymas:
Sveiki Ernestai,
ES moka 1-5metus uz iveisima ir 5 metu prieziura+Lietuva moka 1-15metais uz prarastas pajamas is zemes ukio (kad nedirbate zemes, o auginate miska)
 

per kiek laiko sudygsta giles?

Sakykite, prasom, per kiek laiko sudygsta pasodintos giles? Ten pries tai neteisinga elektroninio pasto adresa buvau nurodes.

Atsakymas:
2009m rudeni (spalio-lapkricio men.) pasodintos giles sudygs 2010m geguzes-birzelio menesi. 2010m. rudeni bus 20cm aukscio, 2011m. 30-40cm aukscio, 2012m. 60-100cm aukscio, kuo geresne (derlingesne) zeme ir kuo maziau piktzoliu, tuo greiciau auga. Gilemis sodinant rekomenduojama piktzoles sunaikinti chemikalais

Apželdinimas

sveiki, jeigu zemes nasumo balas didesnis negu 39 tai apzeldinti misku nera galimybes?

Atsakymas:
tuomet reikia kreiptis i Krastotvarkos skyriu (VZI Vilniuje), jie atskira tvarka parengs dokumentacija iveisimo leidimams gauti. tai gali uztrukti iki 1men. ir kainuoti.
Taciau buna ir isimciu, reikia pasiziureti, gal jusu valda pakliuna i remiamus misku isdestymo schemoje plotus. Tos schemos yra rajono zemetvarkos skyriuose. Galima suzinoti ir pas mus.

misko retinimas

Sveiki, noreciau suzinoti, kur reiktu pirmiausia kreiptis del misko retinimo leidimo gavimo(jei tokio reikia). Matot situacija yra tokia, turiu miska 2ha Kernaveje, bet ten draustinis, ir zodziu taip suprantu, kad nieko su ta zeme negaliu padaryti,(vanagai dar ir lizda nusprende ten susisukti, tai 100m atstumu isvis nieko nepadarysi) juolab ka nors ten pasistayti, tad nusprendziau bent imtis ir praretinti miska, taciau visiskai nesuprantu kur eiti ir ka daryti, kokiu popieriu reikia ir panasiai. O gal dar ka nors imanoma padaryti su tuo misku? Aciu Jums labai uz suteikta informacija. Psgarbiai, Gintare.

Atsakymas:
taip, Gintare, retinimo kirtimus galima daryti tuomet, kai jusu vanagas isperejes jauniklius,tai yra nuo liepos-rugpjucio menesio iki prades pereti kita vada - 2010m. kovo menesi. Beje, reiktu pasiziureti ar jusu valda nera itraukta i pauksciu direktyva (NATURA 2000) tuomet butu problema, prioritetas ne jusu ketinimai, o vanago buvimas ir jam salygu sudarymas jusu valdoje. tuomet reiktu laukti kol vanago lizda vejai isdraskytu arba jis is ten issikeltu pats. po to issikvietus ornitologus bei regiono aplinkos apsaugos inspektoriu irodyti jiems, kad tas vanagas ten nebegyvena. tuomet parengus atitinkamas pataisas (gali uztrukti iki metu) jusu valda igautu liberalesnes ukines veiklos statusa. Del retinimo reiktu pasiziureti ar yra ka retinti ir kaip tai bei kada geriausia daryti. Telefonus rasite musu tinklalapyje.

Galvoju apie miško įveisimą

Sveiki,turiu žemės ūkio paskirties žemę kurio našumo balas labai mažas, galvoju apie miško įveisimą,kaip paskaičiuoti įveisimo sąmata? Norečiau įveisti spygliuočių mišką.Gal yra kokia nors formulė.AČIU.

Atsakymas:
Sveiki Andriau, samata sudaroma pagal atliekamus darbus bei medziagu isigijima. Darbai: projekto parengimas, dirvos paruosimas, sodinimo darbai, ravejimas, tvoru irenginejimas, repelentu tepimas ir pan. Medziagos: sodinukai (spygliuociu arba lapuociu pagal rusis), vielos tinklas, kuolai, individualios apsaugos, repelentai ir pan. Sugalvojate ko norite, susizinote kainas ir priimate sprendima, kokio misko norite.
 

Del apzeldinimo misku

Atrodo, jog viskas aiskiai isdestyta del paramos apzeldinimo misku gavimo, taciau reliais veiksmais gal galite parashyti, tiesiog kur man eiti ir ka daryti? Kur rashyti prasymus ir koks eiliskumas? Detaliau noreciau, jei galima. Turiu 2.35ha zemes ukio paskirties zemes zarasu rajone.

Atsakymas:
pasidarote kadastro pazymejimo kopija, pridedate valdos planelio kopija su nuspalvintu savo ranka plotu, kur ruosiates apsodinti misku, parasote prasyma leisti apsodinti misku, adresuora zarasu zemetvarkos skyriaus virsininkui ir registruotu pastu issiunciate (galite nuvezti). po 2 sav. turetumete gauti atsakyma. gaves leidima, susirandate kas gali parengti iveisimo projekta. pavasari priduodate dokumentus i NMA panevezio skyriu. atliekate darbus, kreipiates su gautomis uz misko sodmenis saskaitomis i ta pacia NMA ir laukiate 4men. kol i jusu saskaita bus pervesti pinigai.
 

Del paramos apzeldinant valstybinius miskus

Laba diena, Kur butu galima rasti detalesnes informacjos apie parama apzeldinant valstybinius miskus ir visa eiga: paraiskos pateikima,ismokos ismokejimus,reikalavimus. Dekoju,

Atsakymas:
Sveiki Kazimierai, parama apzeldinant valstybinius miskus (misko ukio paskirties zeme priskirta valstybiniams miskams) remiama pagal ta pacia Ne zemes ukio paskirties zemes apzeldinimas misku programa. Tas pats kaip ir privatiems savininkams. Tai yra aprasyta musu tinklalapyje (spauskite "Parama ES")


 

UAB “Kėdainių miškas”

Birutės g. 8, Kėdainiai, LT-57175
Tel. 8 687 23139
El. paštas info@kedainiumiskas.lt
Tinklalapis www.kedainiumiskas.lt 

Pirmadienis-Ket 08.00-17.00
Penktadienis 08.00-15.00.

 

 
UAB "Kėdainių miškas" - Miško pirkimas su žeme, Miško pirkimas iškirtimui visoje Lietuvoje Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos , web design, seo